View Single Post
Stary 23-12-2016, 16:01   #106
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Opinie użytkowników na temat Millers oil

Cytat:
Napisał valhalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Było by? Bo miałem już dwa ostatnie razy Castrola i nie wydaje mi się ... ( szczegolnie chodzi o poranne starty )
Zaznaczam, że nie mam przebiegu 40tys km a 150km i dla własnego wewnętrznego szczęścia i spokoju wole wydać ze 8 zł drożej za litr ( nawet jeśli to placebo )

a zakończę swoją wypowiedż cytatem użytkownika z innego forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"PS. jak to w dyskusjach o oleju silnikowym bywa zapewne za chwilę okaże się, że leję nie taki olej jak trzeba, w sumie wszystko źle i przez to mogę spodziewać się sporych problemów z silnikiem w ciągu najbliższych 5 tys. km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum."
Do porannych startów to najlepszy jest 5W20 akurat.....a co do tych rzeczy to nie takie rzeczy słyszą audiofile....do czau ślepego testu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A olej lejesz ok, jak każdy inny, który spełnia normy producenta auta....
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem