View Single Post
Stary 23-12-2016, 08:55   #104
valhalem
ford::average
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 29-03-2016
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Model: FF3
Silnik: 1.6EB 182
Rocznik: 2011
Postów: 92
Domyślnie Odp: Opinie użytkowników na temat Millers oil

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kabareton , zawsze jak wymienisz olej subiektywnie jest lepiej, jakby to był Castrol, byłoby identycznie, tu dodatkowo jeszcze działa magia marki - Millers brzmi dumnie i znawcy sieciowi rekomendują
Było by? Bo miałem już dwa ostatnie razy Castrola i nie wydaje mi się ... ( szczegolnie chodzi o poranne starty )
Zaznaczam, że nie mam przebiegu 40tys km a 150km i dla własnego wewnętrznego szczęścia i spokoju wole wydać ze 8 zł drożej za litr ( nawet jeśli to placebo )

a zakończę swoją wypowiedż cytatem użytkownika z innego forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"PS. jak to w dyskusjach o oleju silnikowym bywa zapewne za chwilę okaże się, że leję nie taki olej jak trzeba, w sumie wszystko źle i przez to mogę spodziewać się sporych problemów z silnikiem w ciągu najbliższych 5 tys. km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum."

Ostatnio edytowane przez valhalem ; 23-12-2016 o 09:43
valhalem jest offline   Odpowiedź z Cytatem