View Single Post
Stary 22-12-2016, 17:21   #103
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Opinie użytkowników na temat Millers oil

Cytat:
Napisał valhalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wymieniłem Castrola na Millersa po 18k ,
moim zdaniem samochód zaczął pracować dużo ciszej szczególnie przy starcie po nocce. Definitywnie czuć mniejsze obciążenie silnika w niższych zakresach obrotowych.
Jakby nawet zbierał się lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednak 18k po mieście to imo za długo, tym razem była zmiana po 18, następną wymianę planuje już po 15k.

Mam bardzo pozytywne odczucia po zmianie na Millersa u mnei dokladnie 5w30 ee longlife eco acea,a5/b5 api sl,cf
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kabareton Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , zawsze jak wymienisz olej subiektywnie jest lepiej, jakby to był Castrol, byłoby identycznie, tu dodatkowo jeszcze działa magia marki - Millers brzmi dumnie i znawcy sieciowi rekomendują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet po umyciu samochód subiektywnie lepiej się zbiera i ciszej jedzie...a co dopiero po zmianie przepracowanego oleju na świeży...
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem