Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 10-12-2016, 06:43   #436
jimi722
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-02-2010
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2,0 238 KM
Rocznik: 2019
Postów: 45
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Wypowiem się kolejny raz na temat tych silników ponieważ mam kilka takich Transitów z zabudowami takimi samymi jak kolega grintrans, którego znam osobiście ale nie we wszystkim się z nim zgadzam.
Silnik do końca swojej produkcji czyli do 07.2016. był taki sam czy to w nowym czy starym nadwoziu.
Niestety też miałem 2 przypadki wypalenia Tłoka w tym silniku i jak już opisywałem samochody są u mnie naprawdę dobrze traktowane, ale niestety pracują na dalekich trasach.
Akcje serwisowe, które były czyli (akcja Tłok-zmiana oprogramowania) raczej nie pomogły.
Ale z drugiej strony mam 2 Transity z 2014 i 2015 roku i jeden ma 190 tys. km a drugi 270 tys.km. i silniki pracują wzorowo na razie.
Podwyższenie mocy dlatego silnika jak to zrobił kolega lukas_ko jest w niedalekiej przyszłości prostą metodą do wypalenia Tłoka, oraz gonienie auta z butem w podłodze, ponieważ ten silnik problem z nadmiernym dawkowaniem paliwa przy mocnym obciążeniu silnika i nie wypalone paliwo dopala się na denku Tłoka co powoduje przez dziesiątki tysięcy km. niestety dziurę w Tłoku.
Zobaczymy jak nowy silnik mam takie auto do do odbioru właśnie na ramie L5 czyli maksymalnej więc zobaczymy.
Jest to obecnie najlepiej sprzedające się auto dostawcze na Świecie.
Według kierowców pracujących u mnie w firmie jest to obecnie najlepiej dopasowana kabina dla pracy kierowcy pod względem komfortu
jimi722 jest offline   Odpowiedź z Cytatem