View Single Post
Stary 21-11-2016, 16:29   #2
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: pomysł na poprawę widoczności / kamerę cofania

Przyzwyczaisz sie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez czulem sie niepewnie po przesiadce z focusa, muszac parkowac w ciemnym garazu (tez przyciemniane szyby).
dzis parkuje na boczne lusterka i jest git. Kwestia wyczucia auta i jego gabarytow

0. C+ z DPC - mam ale do manewrowania sie nie nadaje bo kierownica czesto zaslania wyswietlacz. Co najwyzej kiedy juz dojezdzam do przeszkody jadac prosto wiem ile mi jeszcze zostalo. Naucz sie reagowac na dzwiek buzzera.

1. swiatla cofania nie sluza i nigdy nie sluzyly oswietlaniu drogi. To sa tylko swiatla sygnalizacyjne. Pomijam fakt ze jesli nie masz w poblizu punktow odniesienia jak sciany slupy etc, to i tak nic ci nie pomoga. Najbardziej pomaga zewnetrzne swiatlo bardziej rozproszone (latarnia etc). Inaczej pozostaja czujniki, lusterka i...przyzwyczaisz sie

2,3,4 - nauczylem sie cofac bez tych gadzetow. Nie wiem czy sa pomocne czy nie.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem