View Single Post
Stary 12-11-2016, 08:23   #24
krzysiek18jw
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-03-2015
Model: Ford
Silnik: Focus
Rocznik: 2000
Postów: 49
Domyślnie Odp: Kontrolka oleju długo świeci na zimnym silniku jaka przyczyna?

Witam ponownie i zamieszczam filmik jak się kontrolka zachowuje po wymianie pompy oleju na fabrycznie nowa i czujnika ciśnieniu kontrolka gasnie po 12 sekundach gasze silnik przekręcam kluczyk na zapłon kontrolka się nie swieci i wiem ze tak powinno być za chwile zapalam znowu zapłon kontrolka się swieci i zapaljac silnik kontrolka gasnie normalnie po 2 sekundach po chwili pracy silnika mrugnie 3 razy i spokoj przejechałem jakies 10 km zgasiłem silnik i za dwie godziny odpaliłem i kontrolka normalnie gasnie nie wiem cp może być przyczyna bo mechanik a mam zaufanie do niego bo jezdze już od 2 lat i robi mi wszystko przy aucie sprawdzal ciśnienia i mowil ze po wymianie pompy ciśnienie podniosło się drugi raz tyle i ciśnienia sa jak najbardziej w porządku myslalem ze może cos licznik szwankuje wiec podmieniłem licznik na inny sprawny problem jest ten sam ty zamieszczam filmik https://www.youtube.com/watch?v=MfPPe-ZKSSM i może ktoś ma jeszcze jakies pomysły normalnie samochod jeździ po wymianie w jeden dien zrobiłem 200 km i nic nie stuka nic nie puka w silniku
krzysiek18jw jest offline   Odpowiedź z Cytatem