View Single Post
Stary 09-11-2016, 10:46   #12
contes
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 29-09-2015
Skąd: poznań
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Po wymianie akumulatora radio się nie włącza

Witam,
Może komuś pomogę. Miałem identyczny problem 4 razy w tym samym aucie, oczywiście po odłączeniu aku, radio trup nie skutkowało odłączenie zasilania w kabinie ( specjalna łapka pod schowkiem którą można wypiąć) nawet na kilka godzin. Jeździłem bez radia kilka tygodni chciałem nawet je naprawiać, aż trafiłem w necie na wątek o tym radyjku na zagranicznym forum. Ktoś tam opisał że to radio się uruchomi ale trzeba je " podgrzać". Tak też uczyniłem i po około 15 minutach podgrzewania w czasie jazdy radio ożyło i działa cały czas. Metoda w moim przypadku sprawdzona dokładnie 4 razy. Po wymianie aku jeszcze trzykrotnie był odłączany, dodam że za każdym razem radio umierało. Metoda przedstawia się następująco, należy ustawić nawiew na wprost przez kratki, kratki zamknąć i ustawić ogrzewanie na full po 10-15 minutach u mnie radio zawsze ożywało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Warto spróbować szczególnie że nic to nie kosztuje.
Powodzenie wszystkim przy uruchamianiu radyjka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS z ciekawości proszę o wpisy czy metoda zadziałała u innych.
contes jest offline   Odpowiedź z Cytatem