Temat: [Mondeo 2000-2007] TDDi słaby silnik
View Single Post
Stary 07-11-2016, 18:43   #16
mondeomk333
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-10-2016
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 7
Domyślnie Odp: TDDi słaby silnik

Właśnie dzisiaj dowiedziałem się, że to nie kompresja, wtryski i to wszystko o czym pisaliśmy wcześniej po sprawdzeniu parametrów na komputerze w sumie wychodzi na to, że coś jest z komputerem mechanik stwierdził, że ciężko chodzi ale nie przez to że niema powietrza itp tylko silnik ciężko pracuje i komputer nie dawkuje w sumie niczego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak jak by był w trybie awaryjnym, mówił że jeszcze posprawdza przewody bo może być np jakieś zwarcie na kablach i to może rozłączać komputer ? a jak nie to wgra nowego "softa" nie wiem jak to się nazywa ... Ile kosztuje takie wgranie tego całego oprogramowania ? czy nie lepiej kupić komputer na allegro patrzałem ceny są w sumie całkiem spoko bo to jakieś 100 zł ale i tak pewnie trzeba tego nowego zaprogramować czy już nie ? nie znam się dlatego pytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mondeomk333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem