Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 31-10-2016, 14:45   #262
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Ile palą wam autka ?

Cytat:
Napisał robdz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oto moje średnie wyniki spalania
-miasto 10 l/km
- autostrada prędkości 160-170 km/godz 12-13 litrów
- autostrada prędkości 180-200 km/godz 14-15 litrów

p.s. skrzynia automat
wnioski : bardzo mały bak ma Kuga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał robdz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z mojego doświadczenia jako kierowca to samochody średniej klasy czy to w benzynie czy dieslu 1,8 -2,2 tak palą - jedyną perełką był MERCEDES SPRINTER 2010 r 2.9 TD - ten zawsze spalał 10 litrów ropy bez względu na prędkość czy ciężar .... no ale takich samochodów już nie produkują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam inne doświadzenie. Mój domowy v6 3,5l i pod 400 KM pali po 15-17 l w zależności od stylu jazdy. Umie też palić 9-10 przy bardzo spokojnej. 2.0 passat palił około 5-8 w zależności od stylu jazdy. A ostatni wypad jakąś mercedesem A-class dał wynik w okolicach 4-5 l przy jeździe autostradowej i średniej 120-130 km/h.

Kuga ma wielki apetyt na paliwo ze swoich 1,6l w połączeniu z automatem. Mniejsze miał mój stary santa fe z 2,7 l. Ale to był dużo większy samochód i większa pojemność i stary automat 4 biegi.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem