Temat: [Mondeo 2000-2007] TDDi słaby silnik
View Single Post
Stary 31-10-2016, 13:14   #14
mondeomk333
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-10-2016
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 7
Domyślnie Odp: TDDi słaby silnik

Ale map sensor jest wymieniony, i nic to nie dało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdzę jeszcze ten rezystor o którym pisał sfinx1988, ustawiłem się do mechanika i mówi, że wtryski jak trzeba będzie sprawdzi metodą przelewową chociaż wtryski wykluczył i pompki od paliwa też bo nie dławi się nie gaśnie itp. zero objawów żeby to akurat było zepsute, ale gość kumaty i ma dobrą opinie więc co dolega będę dopiero wiedział w piątek max poniedziałek, auto ma już najechane 300 tysięcy więc coś miało prawo się zepsuć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ale wielkie dzięki każdemu kto postarała się pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dopisze bo doczytałem o pompie, pompę miałem wymienianą jakiś rok temu na nową i wiem jakie objawy, auto jak się rozgrzało do 90 stopni to gasło, przerywało i staneło na drodze... po wymianie wszystko było ok

Ostatnio edytowane przez mondeomk333 ; 31-10-2016 o 13:17
mondeomk333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem