Temat: [Focus 2011-2014] Akumulator rozładowuje się
View Single Post
Stary 29-10-2016, 17:50   #1
matti393
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 28-10-2012
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Focus
Silnik: 1,6 125 KM
Rocznik: 2011
Postów: 173
Domyślnie Akumulator rozładowuje się

Witam
Mój problem polega na tym że od czasu do czasu (około raz na 2- 4 tygodnie) rozładowuje "coś" mi akumulator do wartości 6 V wiec to praktycznie trup. Potem naladowuje akumulator i przez jakiś czas jest ok. Co najdziwniejsze dzieje się tak w kilka godzin, auto jest codziennie użytkowane i stoi nieodpalane kilka - kilkanaście godzin. Zauważyłem także dwukrotnie że po zamknięciu auta centralnym zamkiem coś z tyłu chodzi, jest to prawdopodobnie pompa paliwowa. Nie dzieje się tak za każdym razem ale może tak być że to własnie ona rozładowuje akumulator. Dzwoniąc do Forda poinformowano mnie że pompa w normalnym użytkowaniu nie powinna się włączać na postoju. Dodam że zmieniałem radio fabryczne na sprowadzane z chin z dużym ekranem dotykowym z nawigacją na androidzie i od tego momentu zaczął się ten problem. Pytanie do kolegów z forum czy ktoś ma, miał podobny problem. Proszę o ewentualne sugestie, rady a może ktoś ze śląska mógłby mi pomóc albo kogoś polecić do rozwikłania tego problemu bo jest naprawdę irytujący.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez matti393 ; 29-10-2016 o 18:50
matti393 jest offline   Odpowiedź z Cytatem