View Single Post
Stary 14-10-2016, 22:29   #5
artoorw
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: sterownik silnika 1.0 ecoboost 100 KM

Nie wiem czy się da odczytać, pewnie tak. Samochód kupiłem w Niemczech w ubezpieczalni lekko uderzony w lewy róg, jako auto z uszkodzonym kompem. Wszystkie bezpieczniki i przekaźniki były usunięte i kostki porozpinane. Uzupełniłem wszystko, pospinałem wiązkę i samochód zapalił, tyle tylko, że wyświetla komunikat natychmiastowy serwis silnika i kilka błędów np. przepływomierz, wysoka wartość temp. dolotu ( piszę z pamięci więc może mało dokładnie). Nie załącza się turbina i nie działa auto wyłączanie silnika na postoju. Generalnie liczyłem sie z wymianą kompa jednak dwóch niezależnych elektroników w Krakowie twierdzi że jest uszkodzony sterownik i trzeba znaleźć inny i zsynchronizować. Używane są od 600 - 1200 PLN tyle że nie mogę znaleźć dokładnie moich numerów. Nawet gdyby ktoś podjął próbę naprawy to taniej nie będzie a czy na długo wystarczy to nie wiem. Stąd mój wpis z pytaniem na ile numery seryjne bosch i fomoco muszą być identyczne. Na ebayu jest jeden w UK ale nie chce wysłać do Polski.

Bump:
Cytat:
Napisał elucidate Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może coś @heko lub @tedi_k wie.
thx
  Odpowiedź z Cytatem