View Single Post
Stary 09-10-2016, 09:59   #279
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?

Cytat:
Napisał jacekcrv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko poczytaj dokładnie kiedy Ci te rzeczy przysługują i w jakim wymiarze.
Co do samochodu zastępczego to owszem tak, ale jeśli Twój samochód zabierze laweta do warsztatu. Kluczowym jest również fakt, że ten samochód przysługuje Ci na max 3 dni (i nie są to 3 dni robocze). Oczywiście podstawienie tego samochodu jest za darmo, jednak zwrócić do wypożyczalni musisz na własny koszt. Darmowa laweta przysługuje Ci do 150km od miejsca zamieszkania(powyżej już płacisz) oraz od 20km od miejsca zamieszkania. (jak jesteś bliżej to nie przysługuje darmowe).
Jako ciekawostkę podam fakt, że zniesienie limitu holowania (po PL) kosztuje 50zl. Mowie tu cały czas o PZU.

Nie do warsztatu a do wybranego przeze mnie miejsca .
Paragraf 33, pkt 2.2.b.
Darmowa laweta w twojej dopłacie jak i moim darmowym jest do 150 km .
Różnica taka , że auto zastępcze mam na 3 dni a ty 7 dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To tak tylko chciałem wyprostować. Wszystko pisze w ogólnych warunkach paragraf 32 ,33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem