Temat: [Focus 2004-2008] Płyn chłodniczy pod dywanikiem
View Single Post
Stary 21-09-2016, 14:53   #21
daverro
ford::beginner
 
Imię: Laik
Zarejestrowany: 16-09-2016
Model: ford focus mk2
Silnik: 1,6 115
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: Płyn chłodniczy pod dywanikiem

witam witam, więc tak: zakupiłem oryginalne o-ringi w serwisie na zamówienie, koszt jednej sztuki 20zł. z tego co widać a podgrzałem go trochę to nie widzę wycieków, ale to się okaże za pare dni jak będzie samochód kursowałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wsadziłem uszczelkę na płynie do naczyń w szerszą rurkę mam nadzieje że będzie to trzymaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zacisków nie kupowałem dałem te co były.. wcześniej zakładałem uszczelki nie oryginalne to był z nimi problem aż uszkodziłem (wymiar niby ten sam ale nie ten samGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) polecam zakupić oryginał, bez problemu weszło jak w masełko..a jeszcze do jednego forumowicza co się wypowiadał- że druga rurka jest od klimy to jest w błędzie.. ponieważ ta druga rurka to powrót z nagrzewnicy
dzięki za info
pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez daverro ; 22-09-2016 o 20:02
daverro jest offline   Odpowiedź z Cytatem