View Single Post
Stary 26-08-2016, 20:12   #30
tracer88
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-03-2013
Model: Mondeo MK3 Fiesta mk6 GSXR 600 K6
Silnik: 2.0 16V 145KM 1.4 80KM
Rocznik: 2002 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: Wibracje karoserii i kierownicy powyżej 100km/h. Brak powyżej 170km/h.

Cytat:
Napisał t.runo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz go od nowości?
Nie ale po nabyciu auto jechało jak po stole. Problem pojawił się dopiero kilka miesięcy temu i stopniowo nasilał.

Cytat:
Napisał erwinn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moze sprzeglo
Jak pisałem jazda na luzie nie zmienia wibracji.

To co udało mi się dzisiaj zaobserwować: auto wyraźnie mniej drży gdy na ekspresówce jest pod górkę. Chodzi chyba o pochylenie całego samochodu. Dodam ze nie chodzi tutaj o napęd-mocniejsze przyśpieszanie w celu utrzymania prędkości. Bo mogę zdjąć nogę z gazu na wzniesieniu a i tak drgania są mniejsze. Jak droga zacznie robić się płaska lub jest z górki to kierownica i karoseria wibrują najbardziej.
Wielokrotnie próbowałem i wibracje nie mają żadnego związku z gwałtownym przyśpieszaniem, hamowaniem silnikiem czy jazdą na luzie. Łuk drogi prawo czy lewo też nic nie zmienia


Jakieś sugestie? Ktoś miał tak samo w swoim aucie, niekoniecznie Mondeo mk3?
tracer88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem