View Single Post
Stary 25-08-2016, 18:42   #23
tracer88
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-03-2013
Model: Mondeo MK3 Fiesta mk6 GSXR 600 K6
Silnik: 2.0 16V 145KM 1.4 80KM
Rocznik: 2002 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: Wibracje karoserii i kierownicy powyżej 100km/h. Brak powyżej 170km/h.

Cytat:
Napisał erwinn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdz jeszcze koncowki drazkow lub same drazki.
Sprawdzone dokładnie wraz z maglownicą. Brak luzów.

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koła
Wykluczone na 200%

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy jakiej prędkości zaczyna i konczy
Zaczyna się od 100. Mija jakoś przy 150-160. 170 stół. Hamowanie nic nie zmienia. Tak samo jak gwałtowne przyspieszanie. Po prostu przy tym zakresie prędkości wibracje występują cały czas. Jazda po łuku i co za tym idzie przechylenie auta również tego nie zmienia w żaden sposób. Chwytając za ośki nie mają luzu góra dół. Jedynie przeguby wewnętrzne mają minimalny luz obrotowy.
Wibracje zaczynają się od kierownicy. Wraz ze wzrostem prędkości przenoszą się też na karoserię.

Mam chwilowo bardzo mało czasu żeby poświecić je autku ale niebawem mam zamiar wybrać się na szarpaki żeby ewentualnie wychwycić jakiś ukryty luz w zawieszeniu.

Chciałem jeszcze tylko dopytać żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu. W mk3 2.0 benzyna są łącznie 3 poduszki mocujące silnik i skrzynię? Lewa i prawa silnika oraz dolna pozioma przy skrzyni? Bo oglądałem dokładnie z kanału auto i nic więcej nie zauważyłem.

Ostatnio edytowane przez tracer88 ; 25-08-2016 o 18:54
tracer88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem