View Single Post
Stary 02-08-2016, 12:32   #8
petee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Cytat:
Napisał cz_ort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Petee, gratulacje.
Ty to masz chłopie tempo - od początku poszukiwań nie minęły 2 tygodnie a tu już transakcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobry timing i najwyraźniej ten egzemplarz czekał na Ciebie.
Niech się dobrze jeździ!
Dzięki i oby było dobrze. Ale moja historia poszukiwań jest o wiele dłuższa. O S-Maksie zacząłem myśleć jakieś 3 lata temu. Poszukuję z mniejszą i większą intensywnością od 2 lat. Ostatnio z dużą, bo dzieciaki rosną.

Cytat:
Napisał cz_ort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS może Pan marynarz słyszałby o kimś kto sprzedaje Mondeo 1.6 benzyna z 2011+ z tempomatem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marynarz był pierwszym właścicielem. Samochód sprzedaje pracownik warsztatu Forda, który odkupił ten samochód, gdy klient wstawiał go do komisu.
Nie wiem, czy ma stałe konto na Otomoto. Jeśli tak, można włączyć powiadomienia o ofertach. Ale powiem, że szukasz Mondeo.

--
petee
petee jest offline   Odpowiedź z Cytatem