View Single Post
Stary 02-08-2016, 07:02   #6
petee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford S-Max 2009, 115 000 km

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i co, byłeś, oglądałeś ?
Tak, byłem. Dzisiaj jadę finalizować kupno.

Samochód (na moje niezbyt wprawne oko) wygląda bardzo dobrze. Ma kilka rys, jedną wgniotkę koło klamki pasażera. Nic z niego nie ciekanie. Widać, że jest zadbany - obecny właściciel nawet zabezpieczył smarem śruby tylnych wahaczy, które lubią się zapiec. Auto ma wykupioną gwarancję Ford 12.

Z historii pojazdu wynika, że było naprawiane w ASO. Miało jakąś przygodę, bo był wymieniany zderzak i maska, ale nic więcej z dużych elementów, typu chłodnica itp. (no chyba, że cała reszta poza ASO).
Poza tym kilka napraw też się trafiło:
- wymiana amortyzatora z przodu;
- wymiana wahacza z tyłu;
- naprawa dźwigni ręcznego (ponoć jak się wciska przycisk spuszczania ręcznego, bez lekkiego uniesienia dźwigni, to dźwignia potrafi się zepsuć);
- zawór turbo (bo brzęczał).

Historia mi została przedstawiona. Nawet prawdziwa okazała się historia o tym, że pierwszy właściciel jest marynarzem - znalazłem go na Linkedin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprzedający poświęcił mi dużo czasu na pokazanie auta. Nie naciskał na mnie tekstami typu "panie, decyduj się, bo tu ludzie walą drzwiami i oknami". Było nawet sympatycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

--
petee
petee jest offline   Odpowiedź z Cytatem