Temat: [Focus 2008-2011] Autoalarm LOGIC CAN LC4
View Single Post
Stary 01-08-2016, 14:02   #52
kuba_kuba
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 27-12-2013
Skąd: Toruń
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Autoalarm LOGIC CAN LC4

Cytat:
Napisał pribina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po niemal półrocznym okresu spokoju (w międzyczasie wymieniłem akumulator) alarm znów zaczął się losowo wzbudzać. Centralka wskazuje, że źródłem sygnału wzbudzenia są wewnętrzne czujniki ultradźwiękowe (9 mignięć niebieskiej diody). Gdzie znajduje się centralka alarmowa?
Witam,
Mam ten sam problem (Focus MK3 2011). Krótkotrwale pomagało ściąganie klem z aku. Niedawno zakleiłem czujniki wnętrza taśmą izolacyjną - problem zniknął. Stwierdziłem, że czas zamknąć ten temat definitywnie. W niezależnym serwisie dostałem info, że tak to z Logicem bywa i należy wymienić czujniki wnętrza koszt z robotą ok 160pln. Wszystko pięknie ale przy sprawdzeniu centralki i jej wypięciu/wpięciu zaczęły mrugać wszystkie kierunki, a alarm przestał reagować/uzbrajać się - dioda alarmu wewnątrz auta nie dawała żadnych sygnałów...dopiero któreś z rzędu wypięcie centralki z wtyczki pomogło wyłączyć mrugające kierunki. Kierunki zawsze mrugają gdy centralka jest wpięta. Diagnoza na dzisiaj to padnięta centralka i jestem w kropce co robić. Auto na dniach wędruje do nowego właściciela - nie chce inwestować w nowy alarm ani też sprzedawać bubla.

Centralka alarmowa u mnie znajduje się za schowkiem pasażera. Dwie śruby w środku schowka i cały opada na dół.

Ostatnio edytowane przez kuba_kuba ; 01-08-2016 o 15:19
kuba_kuba jest offline   Odpowiedź z Cytatem