View Single Post
Stary 11-07-2016, 08:20   #27
minciu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-11-2007
Model: Focus + Focus
Silnik: 1.8 TDCI + 1.8TDCI
Rocznik: 2002 + 2008
Postów: 222
Domyślnie Odp: "Wysokie" ubezpieczenie OC, a darowizna?

Cytat:
Napisał duratorq115km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ps. Jak rozmawiałem na telefon z Doradcami TU to już nie drążyłem tematu ale są TU które przy raz naliczonej zniżce "wspólnej" później przy zmianie akceptują zniżkę dla obu osób (a uprawniona jest tylko jedna).
Tak czy owak system lekko dziurawy że o samej jego idei pt. danina i parapodatki już nie wspomnę.
Też to już slyszalem, czasem proszą o potwierdzenie 60% zniżek z ostatniej polisy OC wspólnej z kimś.. i dają nawet SOLO później ciągle 60%.. dziwne ale tak jakoś mi mówili..

Ja dopiero uzbierałem 50% niby, mimo iz powinno być więcej.. Mają jakieś dziwne zasady w OC a jak zmienia się często auta, to nikt nie potrafi powiedzieć jak dokładnie będą naliczane zniżki.. Ja miałem sporo samochodów z polisami u jednego ubezpieczyciela krócej niż rok. Jest problem, żeby później naliczyć zniżki.. najlepiej kupić motorower jak się zmienia ciągle auta i na nim trzymać ciągłość i lata OC:]
minciu jest offline   Odpowiedź z Cytatem