Temat: [Focus 2011-2014] Jakie opony polecacie ?
View Single Post
Stary 04-07-2016, 16:04   #9
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,377
Domyślnie Odp: Jakie opony polecacie? (215/50/17)

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@edmun to Ty masz ER300 zajeżdzone po 35 kkm? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moje mają jakieś 45kkm (odjąłem sezony zimowe) i bieżnika 6,5mm. To nieźle ktoś musiał jeździć, to przecież twarda guma.
Dla mnie są ok i bardzo dobrze trzymają. Jedyne co to raczej głośne i mało ekonomiczne.
Sprawdzę jeszcze raz u siebie. Byłem z autem w sieciowym garażu u mechaników na darmowe sprawdzenie auta. Tak mi sprawdzili że:
Wydajność akumulatora to podobno 116%. No cóż.. To ciekawe.
Opony to są wszystkie ok, według śladów mojego mycia auta (oddałem auto wypolerowane) to nie widać żeby nawet 5 metrów przejechali lub chociaż żeby ktoś kół dotykał.
Tak więc według mechaników to mam idealne auto w idealnym stanie.
Tak chyba właśnie działa oddawanie auta na "darmowe sprawdzenie".
Jutro może zajrzę jeszcze raz ale z suwmiarka

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

mały update: z tyłu mam Bridgestone Turanza ER300
Z przodu natomiast (nie wiem że nie zwróciłem uwagi) jakieś Landsail LS288 które są budżetowymi oponami zbierającymi w miarę dobre recenzje (w porównaniu do ceny). Ktoś wspomniał że te Landsail wytrzymują około 18 tyś km więc obstawiam że moje tylne Turanzy sa po prostu od nowości. Wciąż męczę się czy wymienić wszystkie 4 opony przed wyjazdem na wakacje. Może w końcu dzisiaj zajrzę do bieżnika i sprawdzę ile zostało.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 06-07-2016 o 16:33
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem