View Single Post
Stary 01-07-2016, 23:37   #520
go2mati
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Polecam stuprocentowo Solid Garage www.fordserwis.com.pl. Zrobiłem kilka dłuższych tras i podjechałem na sprawdzenie czy wszystko z samochodem w porządku, wiadomo - początek wakacji, pewnie będą jeszcze wyjazdy. Wszystko w warsztacie zostało sumiennie sprawdzone, płyny i olej uzupełnione gdzie brakowało, sprawdzone błędy na komputerze, zawieszenie - wszystko po kolei, bez oglądania się - rewelacja! Sumiennie, fachowo, rzeczowo. Na koniec poprosiłem jeszcze o sprawdzenie klimatyzacji to został uzupełniony czynnik a samochód jeszcze został przeozonowany. Wyszedłem z kompletną informacją o stanie samochodu, co zostało zrobione na miejscu i dodatkowo na co będzie należało zwrócić uwagę za jakiś czas - super. Ze swojej strony całkowicie bezkrytycznie polecam.

Cytat:
Napisał krzysHO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A kto mi poleci dobry zakład w którym mógłbym wymienić komplet sprzęgła z dwumasą ?. Mam na uwadze zakład Solid Garage i ew. Auto-Waś
  Odpowiedź z Cytatem