View Single Post
Stary 11-06-2016, 19:22   #117
BajorFocus
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: FORD FOCUS COMBI Mk1
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 1999
Postów: 9
Domyślnie Odp: Centralnym zamek na mrozie - dziwne objawy

Witam. Dołączam się do tematu, problem mój opiszę tak, otworzyłem samochód normalnie, wszystkie dwrzi się otworzyły normalnie. Zatrzymałem się na parkingu i chce zamknac drzwi od strony kierowcy kluczykiem (nie posiadam pilota mam forda focusa Mk1 99) dzwi sie zamykaja i zaraz otwieraja....przez szybe spojrzalem ze przelacznik "lock" w drzwiach pasazera nie regauje na zamykanie drzwi od strony kierowcy. A zatem poszedlem pod strony pasazera zamknac i otworzyc drzwi i wszystko bylo ok, wszystkie drzwi sie otwieraly i zamykaly. Wpadla mi pewna mysl, wsiadlem do samochodu i w drzwiach pasazera przelaczylem przycisk "lock" w pozycje zamknieta, wysiadlem z samochodu i zaczalem zamykac i otwierac samochod od strony kierowy i bylo tak ze wszystkie drzwi poza pasazera otwieraly sie i zamykaly normalnie. Nie wiem czy moze ma to zwiazek lecz czasami przy odpalaniu samochodu zwrocilem uwage ze mam klapę otwarta lecz jej nie otwieralem w zadnem sposob...przeczytalem potezna ilosc forum, pojawia sie stwierdzenie: guma w mikrowlaczniku lub jakis mechanizm co sie zawiesza....czy ktos moze mi odpowiedziec tak po prostu co moze byc przyczyna ???

Ostatnio edytowane przez BajorFocus ; 11-06-2016 o 19:27
BajorFocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem