Temat: [Fiesta 2008-2012] Lampka kabinowa/sufitowa ciągle świeci
View Single Post
Stary 31-05-2016, 09:27   #1
MatRat
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-05-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Fiesta MK7
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 18
Domyślnie Lampka kabinowa/sufitowa ciągle świeci

Witam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od kilku dni jestem szczęśliwym (i oby jak najdłużej) posiadaczem Fiesty. Ma kilka drobnych usterek, które chciałbym usunąć i niestety potrzebuję Waszej pomocy.

Mam problem z lampką kabinową/sufitową. Lampka świeci się cały czas... Mam do wyboru albo całkowicie wyłączoną albo świecącą non stop. Pozycja środkowa, czyli włączona lampka podczas otwartych drzwi, nie działa - lampka się po prostu świeci i w dupie ma zamknięte drzwi. W pierwszej chwili myślałem, że to czujniki drzwi albo bagażnika, ale komputer poprawnie sygnalizuje ich otwarcie i zamknięcie. Przycisk lampki sprawa wrażenie mocno nadwyrężonego. Co to znaczy? Wystarczy lekko go dotknąć z jednej strony, by lampkę całkowicie wyłączyć, nawet nie muszę przycisku wciskać.

Pytania są następujące - na allegro nie znalazłem lampki do mojego modelu, bo bym po prostu ją całą wymienił. Jakaś inna będzie pasować? Albo może sam przełącznik mógłbym wymienić? Drugie pytanie jak trudny byłby ewentualny demontaż lampeczki. Do tej pory nie bawiłem się "w samochody", ale przyszedł czas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MatRat jest offline   Odpowiedź z Cytatem