View Single Post
Stary 30-05-2016, 15:54   #21
paxtonix
ford::beginner
 
Avatar paxtonix
 
Imię: Oluś
Zarejestrowany: 12-11-2012
Skąd: Opole PL
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 46
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie widze zwiazku miedzy chipem a mozliwoscia utraty prawa jazdy. jak ktos ma niepoukladane pod sufitem to straci prawko jezdzac 35-konnym maluchem. Przeciez chip nie zmusza do szybszej jazdy czy lamania innych przepisow. A za bardziej elastyczny silnik sie mandatow nie dostaje.
Cytat:
Napisał klajgus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie chciałem coś w podobie co MaXyM napisać, ja mam 100KM więcej niż ty w tym mocniejszym programie, i jakoś nie mam problemów z Policją i fotoradarami, a moc lepiej mieć zawsze pod pedałem, bo rożne "dziwne" sytuacje się na drogach zdarzając.

Interesuje mnie odpowiedz na temat programatora , a nie zadawanie pytań które odbiegają od tematu przewodniego.

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..... wystarczy na tempomacie ustawić ograniczenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mk4 tempomat nie jest wyposażony w limiter. Przynajmniej w tym produkowanym do 2010.


------------------

panowie temat jest prosty jak drut. jeżeli wiecie jakim programatorem jestem w stanie wyciągnąć i wgrać mapę do ECU to po prostu nie róbcie z tego nie wiadomo jak wielkiej tajemnicy i wyznajcie grzechy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jeżeli stoi za tym jakaś inna przeszkoda, to odpowiedz też jest prosta - Pałuj się paxtonix -0 nic ci nie powiemy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wtedy przynajmniej będę wiedział że na forumowych kolegów nie ma co liczyć i nie będę tracił tutaj czasu.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapomniałem dodać ze na co dzień jeżdżę 16 litrową V8 o mocy 800 koni i twoje 100 koni więcej robi na mnie malutkie wrażenie kolego @klajgus .
To na pytania @MaXyM i @klajgus możecie odpowiedzieć sobie sami.

Ostatnio edytowane przez paxtonix ; 30-05-2016 o 16:06
paxtonix jest offline   Odpowiedź z Cytatem