Temat: [C-MAX 2007-2010] Skrzynia biegów [Awaria].
View Single Post
Stary 30-05-2016, 15:37   #13
Digix
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 06-04-2015
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Model: C-max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: Skrzynia biegów [Awaria].

Witam ponownie otóż ciąg dalszy skrzynia biegów ,a oto historia po wymianie przegubu postanowiłem wymienić przy okazji odbioru tarcze z przodu bo delikatnie biły i zadowolony wróciłem do domu przestało chrobotać .Dwa dni dosłownie dwa dni miałem auto wracam z pracy znowu to samo coś puka z lewej strony szlag mnie trafia 20 na godzinę i jadę z powrotem dodam że autem zrobiłem 100 kilosów dzwonie z trasy do tych ci...ów podnoszą auto diagnoza że skrzynia parę dni poszukiwań znalazłem używkę w bardzo dobrej cenie z tymi samymi numerami zawiozłem i mówię że maja 5 dni na to żeby wymienić po 5 dniach nic nie maja czasu dużo pracy więc zabieram auto i jadę gdzie indziej jestem już prawie u nowego mechanik dojeżdżam słyszę metaliczny dzwięk patrze u****na szpilka z piasty krew mi się gotuje jeszcze kilka metrów jeb znowu śruba się odkręciła druga koło ledwo wisi i oto koniec co się okazało te ofiary nie dokręciły śrub w kole w jednym i w drugim podokręcałem chrobotanie ustało dzisiaj powymieniali śruby na swój koszt oczywiście i jak na razie wszystko ok ale przekleństwa szły jak cholera dobrze że skrzynie mogłem oddać.
Digix jest offline   Odpowiedź z Cytatem