View Single Post
Stary 21-05-2016, 07:12   #19
luu1986
ford::beginner
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 01-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2 FL Kombi Gold X
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2010
Postów: 17
Cool Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Pisałem z recepcją i dostałem o nich maila

WAKACYJNA PROMOCJA NA BEZPŁATNE SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO TWOJEGO FORDA
Od dziś do końca wakacji nasi serwisanci BEZPŁATNIE sprawdzą stan techniczny Twojego auta przed weekendową lub wakacyjną podróżą. Skontrolujemy przede wszystkim elementy mające wpływ na bezpieczeństwo:

układ kierowniczy;
układ hamulcowy;
zawieszenie;
stan ogumienia;
oświetlenie zewnętrzne.

Chyba się dzisiaj przejadę zobaczyć jak wygląda ten warsztat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jakość usługi oraz przykładowe ceny. Ode mnie jet ok 25 km obwodnicą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mam już*inny warsztat z którego jestem zadowolony, jest znacznie bliżej i też solidnie robią jak nie "rżną" na żywca z kasy.

Bump:
Cytat:
Napisał Lukasp85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie, jako że mieszkam w Piastowie, to też jest całkiem blisko. Robiłem u nich klocki przód, geometrię, olej w skrzyni i na razie wszystko ok. Teraz w Focusie ojca coś stuka z przodu w rytm kręcącego się koła, zobaczymy co zdiagnozują.
A jaka cena za wymianę oleju w skrzyni i klocków ?
luu1986 jest offline