Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ?
View Single Post
Stary 27-04-2016, 07:58   #1008
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Łamiąca wiadomość (albo jak kto woli breaking news)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie stała się dostępna możliwość aktywacji navi w Sync2 bez konieczności korzystania z usług Skanbis!
Aktywacja dokonywana jest bez wyjmowania urządzenia, bez ingerencji, bez śladów (plomby przyklejane na obudowie itp.).
Trzeba przyjechać, poświęcić tak niecałą godzinę i wyjeżdża się z aktywną navi!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W Mondeo MK5 w Warszawie robi @mayak , na Śląsku robię ja.

Podkreślę zasługi kolegi @BrudnyHenryk w otwarciu nowych możliwości - aktywował navi sobie w FF3 i dał mi silny impuls do poświęcenia nocy pod hasłem "how it works"... No i udało się!

A możesz coś więcej szczegółów zdradzić? W jaki sposób to jest wykonywane - czy jest jakieś ryzyko w przypadku auta na gwarancji. Powiedzmy, że byłbym zainteresowany ... (mam Premium ale bez navi - od początku w Was wierzyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem