Temat: [Focus 2011-2014] Jak dołożyć Tempomat
View Single Post
Stary 24-04-2016, 21:29   #28
KolarzNFS
ford::average
 
Avatar KolarzNFS
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Zabrze
Model: Cee'd C+/FF3 Trend
Silnik: 1.4 109KM/1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2008/2011
Postów: 72
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolarz jak patrzę na te zdjęcia to tak widać że biednie z wyposażeniem. Tempomatu na 100% nie ma
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To widzę standardowego Trenda poflotowego polskiego...

Co mam Wam powiedzieć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kilka sprowadzonych aut już przeżyłem, teraz mam poflotowego Cee'da i to była moja najlepsza motoryzacyjna decyzja w życiu. Wersja zaślepka: łysy, biedny, ma aż klimę, radio, centralny i korbki z tyłu, ale potrzebuje tylko paliwa i jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejna rzecz to taka, że znaleźć inne niż poflotowe a z Polskich salonów to graniczy z cudem.

Swoją drogą, ten zestaw też mnie drażni, nie lubię wszelkich dołożonych urządzeń w i na aucie.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dołożenie tempomatu do tego autka to wymiana kierownicy na taką z guzikami po lewej stronie (tylko guziki tempomatu, bez guzików po prawej stronie do BT/VC) np. taką http://allegro.pl/ford-focus-iii-mk3...043259963.html (ta konkretna sztuka jest poodgniatana, więc patrz na nią jak na wzór), dokupienie w ASO wiązki FINIS 1801776 (koszt ok. 75zł) oraz przełożenie kierownicy i aktywacja tempomatu u kogoś, kto ma możliwości i wprawę... Z Zabrza nie masz daleko.
Wiem wiem, już przestudiowałem trochę forum i wszystko znalazłem, a i z Tobą też już rozmawiałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak już kupię, to przyjadę - jak nie po moc, to zapewne po tempomat bo praktycznie żaden nie ma. Mimo, że z ogłoszeń wynika co innego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MK6 1.4 -> MK7 1.8 TD -> Punto 1.2 8V -> Cee'd 1.4 + FF3 1.6 TDCi

http://www.motostat.pl/user_images/80938/icon5.png
KolarzNFS jest offline   Odpowiedź z Cytatem