View Single Post
Stary 12-04-2016, 20:49   #129
keiw
FCP member
 
Avatar keiw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2013
Skąd: Szczecin
Model: C-Max 2016 Titanium
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Czujniki ciśnienia w oponie, a opony zimowe

Cytat:
Napisał premko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukaj w necie innej oferty tych czujników. Ja kupiłem kpl. za 340 zł (coś koło tego) oryginalnych czujników Forda w oryginalnym opakowaniu. Dokładnie takie, jak te na zdjęciu z twojego linka.
i
Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu na forum w dziale ogloszen sa czujniki nowe do kupienia.
i
Cytat:
Napisał disaster3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za 400'ta to bym nie kupił o wolałbym kupić nowe ale za ok. 200 PLN +/- 50 PLN to juz bym sie zastanowił nad używkami (ja się zdecydowałem a też miałem brać już nowe)
Naprawdę nie tak łatwo kupić te czujniki taniej niż w ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tym bardziej nowe. Zanim je zamówiłem sporo stron przeglądałem.

Dziękuję wszystkim biorącym w dyskusji za podpowiedzi.

Na pewno okazja zawsze się może trafić, ale nie będę już czekał. Czujniki mają być jutro. Zakładane będą w poniedziałek - dopiero wtedy w zakładzie oponiarskim zarezerwowałem termin. Teraz zdaje się, że sporo osób robi przekładkę opon i trzeba trochę poczekać.
keiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem