Temat: [Mondeo 2007-2014] Dziwne historie z silnikiem
View Single Post
Stary 12-03-2016, 15:54   #7
M@cieju
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 30-06-2014
Skąd: Babimost
Model: Mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 27
Domyślnie Odp: Dziwne historie z silnikiem

No to dzisiaj miałem powtórkę z rozrywki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wsiadam do auta, odpalam, silnik chodzi a wskaźnik paliwa pokazuje pusty zbiornik, zasięg zero km i rezerwa bangla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bak jest jednak do połowy pełen. Jak pisałem w poprzednich postach po takim objawie ujechałem oststnio kilka km i silnik zgasł. Dziś do domu miałem 100 km i zastanawiałem się co zrobić ... jechać ... nie jechać ... a ponieważ byłem na parkingu Auchan'a to mój wzrok padł na stację benzynową więc postanowiłem dolać do pełna ... może to coś pomoże ... i pomogło. Nalałem do pełna i znowu wskaźnik powędrował na pełen bak - zasięg ponad 1000 km.

Zastanawiam się co jest ... może w pływak poziomu paliwa się zawiesza lub coś podobnego. Tylko dlaczego silnik gaśnie chociaż paliwo jest... może paliwo jest odcinane kiedy wskaźnik pokazuje pusty zbiornik (czy to ma sens) ... macie może jakieś pomysły?
...
M@cieju jest offline   Odpowiedź z Cytatem