Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 26-02-2016, 08:17   #1086
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak wrażenia z porównania 163KM vs. 180 KM? ...
W tej jest mocniejszy silnik, ale przede wszystkim Power Shift. Wreszcie udało mi się przekonać moją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do automatu. Tutaj to sama przyjemność z jazdy. Nie muszę wchodzić w sport, a dynamika większa jak w poprzedniej.
Co do przyjemności, to próbuję powoli ogarnąć wszystkie dodatkowe bajery, które w tej są, a w tamtej nie było:
+ Power Shift - tu szkoda słów, jeden wielki +
+ ACC z FA - fajna zabawka na trasie i poprawia bezpieczeństwo
+ SYNC 2 - zestaw ICFBD. Wreszcie przyzwoity ekran navi (8"). Chyba lepszy dźwięk. Reszta ... za mało czasu...
+ elektryczny fotel kier. - w zestawie z regulacją wysokości pasażera
+ ekran między zegarami - przyjemne kolory i chyba więcej funkcji (komp.1, 2 ...)

Na minus:
- dalej brak pilota do webasto (załatwiam we własnym zakresie)
- niewygodne (brak podparcia bocznego) fotele

Brakowało mi Kugi. Jednak, warto było czekać ~pół roku na nową.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
ps.
mogłeś zaoszczędzić biorąc 2.0tdci 150 i potem przełączając na 180 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem tak. Udało się dobrze utargować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do mocy, mimo wszystko zastanawiam się czy nie można jeszcze podkręcić te 180 horses Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Audi'ofil ; 01-03-2016 o 06:31
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem