Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 11-01-2016, 19:17   #1054
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,064
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał robo007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... sam interesuję się tym tematem to sprawa nie wygląda tak źle ...
Ty się interesujesz a ja:
- mam Grand C-maxa (taka sama deska jak w Kudze);
- mam kompletny zestaw Sync2 z wiązką (i widzę, czy jest taka sama czy nie...)
- próbowałem to założyć do mojego Grand C-maxa - nic nie da się sensownie "wyciąć" aby to pasowało...

No więc Ty się "interesuj" a ja po prostu spróbowałem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kol. @kielichwina samemu założył Sync2 8" do przedliftingowego FF3 więc jak się chce to można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ASO w życiu się tego nie podejmie
..
W FF3 jest to wykonalne (z dość gruntownym cięciem wiązek - wymieniony kolega to opisywał...), w C-maxie, Grand C-maxie i Kudze2 nie jest to sensownie wykonalne bez wymiany deski (lub dużej rzeźby w desce z użyciem całego "wkładu" z deski wystrzelonej).

Cytat:
Napisał maarec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...sterowanie głosowe w języku PL zamiast angielskiego ? ...
W Sync2 możliwe jest jedynie "polskie słowo pisane" (menu, wszystkie napisy), nie ma natomiast polskiego lektora navi i nie ma polskiego VC. I już nie będzie...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 12-01-2016 o 07:12
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem