View Single Post
Stary 07-01-2016, 09:08   #16
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Ogrzewanie postojowe nierównomiernie nagrzewa auto

Cytat:
Napisał Foczka 23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu sie mylisz kolego klapy nawiewu zostaja w takiej pozycji jak zostawisz przed zgaszeniem auta. Jedynie po zgaszeniu samochodu klapa od obiegu się przestawia na obieg zamkniety.
A moim zdaniem Ty masz rację i ja mam rację. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W piecu sterowanym cyfrowo i klimatroniku, zawsze przestawia się na nadmuch na szyby, a w piecu analogowym jest tak jak Ty piszesz. Nie mniej jednak w tym przypadku mamy do czynienia z cyfrowym sterowaniem z klimatronikiem i moja racja jest mojsza. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Kolego Isulima na razie zawioze to na gwarancji. Ale napisz proszę na pw lub tutaj jak dołożyć sterowanie z pilota do pieca Ebera. Dzięki.

P.s. Jakbym nie ustawił klimatronika to na postoju wieje na szybę.
Jak auto jest na gwarancji to takie dołożenie może być znakomitym powodem nie uznania jakiejś tam gwarancji na cośtam. Kolega z forum ma do sprzedania zestaw (prostszy - bez wyświetlacza na pilocie) do uruchomienia zdalnego. http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=235616

Trzeba to podłączyć i skonfigurować w centralnej konfiguracji samochodu.
Mogę takiej operacji dokonać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem