Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana rozrządu w 1.8TDCI
View Single Post
Stary 31-12-2015, 17:29   #329
slawek 1976
ford::beginner
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 05-10-2014
Model: Mustang VI
Silnik: 3,7 317KM
Rocznik: 2017
Postów: 46
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu w 1.8TDCI

Witam że niby dlaczego źle zadałem pytanie ?
witam
Proszę o pomoc . Potrzebuje znać długość blokady wału do mondeo mk 4 1,8 tdci wydaje mi się ,że ma ona długość 47mm ale nie jestem pewien . Z góry wielkie dzięki

To niby jak powinienem zapytać ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Blokada morzę rzeczywiście i jest taka sama ale motory 1,8 tddi i tdci zdecydowanie się od siebie różnią
Począwszy od wtryskiwaczy poprzez głowice , wał , skończywszy na rozrządzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Dlatego też zadałem to pytanie aby upewnić się tego wymiaru 47mm
Mimo wszystko serdecznie dziękuje za odpowiedz (trochę rozwlekłą ale jednak ) Tobie jak i wszystkim na forum inie tylko życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016 i ,żebyśmy cieszyli się zawsze sprawnymi samochodami .
ps. jak przyjdzie blokada to i tak sprawdzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego
slawek 1976 jest offline   Odpowiedź z Cytatem