View Single Post
Stary 30-12-2015, 12:39   #90
vip346
ford::beginner
 
Avatar vip346
 
Zarejestrowany: 29-03-2012
Skąd: Kołobrzeg,Wronki
Model: Mondeo MKII / MondeoMKIII / Mondeo MKIV
Silnik: 1.8 TD / 2.0 TDCi / 2.0 TDCi
Rocznik: 1999 / 2005 / 2010
Postów: 20
Domyślnie Ciezko odpala na ciepłym silniku - trudny rozruch

Witam serdecznie wszystkich uzytkowników tych super aut jakimi sa Fordy
Chcialbym przedstawic temat z ktorym borykam sie od roku czasu i nikt nie potrafi mi pomoc(czterech roznych mechanikow ,3 razy na komputerze u niezaleznych znawcow).Otorz sprawa mojego problemu wyglada nastepujaca-mam problemy z odpalaniem na cieplym silniku,auto kreci ale nie lapie odnosze wrazenie ze nie dostaje paliwa jednak jak wytlumaczyc fakt ze dzieje sie tak na cieplym silniku np jesli zgasnie na swiatlach a po nocy nawet w zimne poranki odpala bez niczego-to wlasnie wtedy powinien wystapic problem np z zapowietrzaniem sie ukladu paliwowego?(im zimniejszy silnik tym lepiej pali)Po kilku probach zakrecenia odpala i chodzi wszystko ok,zeby bylo dziwniej nie zawsze wystepuje ten problem ,czasem odpala od razu czasem trzeba pokrecic.W zadnym z odwiedzonych warsztatow nie potrafili mi pomoc,na komputerze gdzie bylem na 3 roznych brak bledow(cisnienia na pompie ok ).Jedyne co to wyszlo ze jeden wtrysk delikatnie przelewa.Na wlasna reke wymienilem czujnik ustawienia walka i czujnik ustawienia walu - nic to nie dalo,do tego jest nowy akumulator.Auto ma normalna moc ,zbiera sie ,trzyma obroty i po za tym odpalaniem wszystko wydaje sie ok.Czy ktos moze z Was mial taki problem,co moze byc przyczyna,jak sobie z tym poradzic?Z gory dziekuje za ewentualne wskazowki i pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 30-12-2015 o 21:49
vip346 jest offline   Odpowiedź z Cytatem