Temat: [Galaxy 2006-2015] Gaśnica gdzią ją umieścić
View Single Post
Stary 29-12-2015, 14:37   #24
Roercik
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-09-2015
Skąd: Huta Dłutowska
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 2.0 TDCI 140km
Rocznik: 2007
Postów: 47
Domyślnie Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić

Cytat:
Napisał Jarek G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A spróbuj szybko wyjąć gaśnicę z prawego, zamkniętego schowka przy załadowanym bagażniku do pełna walizkami. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bynajmniej nie jeżdżę na co dzień z załadowanym do pełna walizkami bagażnikiem. Jeżdżę autami już kilkanaście aut i nigdy jeszcze na całe szczęście nie musiałem używać gaśnicy. Szczerze mówiąc może znam jedną osobę, która w okresie ostatnich 10 lat używała swojej gaśnicy ale i tak w tym przypadku na nie wiele się ona zdała. Z przodu nie mam miejsca na zamocowanie gaśnicy ponieważ pod siedzeniami mam schowki. Na drzwiach oraz na słupku drzwiowym montaż gaśnicy nie wchodził u mnie w grę. Schowki pomiędzy pierwszym a drugim rzędem siedzeń również mam całe zaadaptowane na inne niezbędne rzeczy.
Na przekór Twoim twierdzeniom uważam, że nawet przy zapełnionym bagażniku dałoby radę dostać się u mnie do gaśnicy.
Roercik jest offline   Odpowiedź z Cytatem