View Single Post
Stary 19-12-2015, 06:21   #112
Adept
Junior Moderator
 
Avatar Adept
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-03-2013
Skąd: Nowy Sącz
Model: Ford Mondeo Ghia
Silnik: 2,0 TDDI 115 Kucy
Rocznik: 2001
Postów: 719
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI 163 km zrobiony na 200km z dziurą w tłoku

Cytat:
Napisał lukas_ko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

Powiem tak lubię jak auto nie wygląda że może a jednak może...

Czyli nie lubię przerostu formy nad treścią jak to niektórzy montują po kilka spojlerów cztery rury wydechowe a pod maską 100KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ale teraz miałem około 110tyś km i to mnie już zabolało bo nie chce następny silnik tak wykończyć. Dlatego czasem trzeba poprawić fabrykę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodatkowo uważam, że jak dzielimy się na forum swoimi uwagami aby sobie pomóc nawzajem np. Ci co mają podobne odczucia co do eksploatacji ich auta np. @latar bo co dwie głowy to nie jedna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie o to chodzi, mieć wilka w owczej skórze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Z zaciekawieniem patrzę co robisz i pochwalam. Z własnego doświadczenia wiem, że olej przegrzany to zło dla silnika.
Adept jest offline   Odpowiedź z Cytatem