Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana rozrządu w 1.8TDCI
View Single Post
Stary 10-12-2015, 09:42   #317
GregReg
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 07-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu w 1.8TDCI

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump:
no więc juz jest troche taniej bo jak od 2300 odejmiesz pompę to zbliżasz się do twoich 1950, jeszcze jak któreś uszczelki w zamienniku to dojdziemy do twojej kwoty.

PS a jakie dokumenty potwierdzały że wymiana pompy nie jest konieczna? była wymieniana wcześniej? czy ryzyk fizyk bo nie jest na rozrządzie?
Wszystkie części w oryginale, potwierdzone szczegółową fakturą z wyliczeniem każdej części, stare części miałem do wglądu ... na zleceniu naprawy podpisałem że stare graty przechodzą na rzecz warsztatu celem utylizacji .. ale podczas oglądania Pan Grześ spytał czy coś chcę sobie zatrzymać na pamiątkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do dokumentów - auto kupiłem z pełną dokumentacją, poprzedni właściciel skrupulatnie wszystko trzymał w firmowej teczce Ford'a, potwierdziłem ją w ASO (niestety tylko telefonicznie bo serwis z Krakowa), .... ale ASO, i pompa była wymieniana o czym mechanik robiący rozrząd nie wiedział bo tych dokumentów mu nie dostarczyłem, tak jak wspomniałem mógł wymienić miał moją zgodę.... jak przyjdzie do wymiany .. to zrobię sobie sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GregReg jest offline   Odpowiedź z Cytatem