Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana rozrządu w 1.8TDCI
View Single Post
Stary 10-12-2015, 08:16   #315
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu w 1.8TDCI

Cytat:
Napisał GregReg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafał, wyciągasz pochopnie daleko idące wnioski, SOLID GARAGE to nie jakaś firma "KRZAK", opinię mają bardzo dobrą, a sporo o nich czytałem zanim wstawiłem tam moją foczkę
tzn to nie pochopny wniosek, ja po prostu może mam inne podejście ale nie podjął bym sie tej roboty za 200 czy 300 zł. Jak są warsztaty które to robią za tyle - ich sprawa, a radość klienta.

Bump:
Cytat:
Napisał GregReg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
weuek, dobrze wiesz że pompa nie jest napędzana bezpośrednio z rozrządu, więc jak dla mnie nie jest integralną częścią tego mechanizmu, więc wymieniać ... czy nie .... to zależy, w moim przypadku dokumenty od samochodu potwierdzały że wymiana pompy nie jest konieczna, co dodatkowo potwierdził mechanik ... a miał "zielone światło" żeby robić to co będzie konieczne.
no więc juz jest troche taniej bo jak od 2300 odejmiesz pompę to zbliżasz się do twoich 1950, jeszcze jak któreś uszczelki w zamienniku to dojdziemy do twojej kwoty.

PS a jakie dokumenty potwierdzały że wymiana pompy nie jest konieczna? była wymieniana wcześniej? czy ryzyk fizyk bo nie jest na rozrządzie?
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem