Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana rozrządu w 1.8TDCI
View Single Post
Stary 10-12-2015, 02:25   #313
GregReg
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 07-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu w 1.8TDCI

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z pompą też? To rewelacyjna cena!
weuek, dobrze wiesz że pompa nie jest napędzana bezpośrednio z rozrządu, więc jak dla mnie nie jest integralną częścią tego mechanizmu, więc wymieniać ... czy nie .... to zależy, w moim przypadku dokumenty od samochodu potwierdzały że wymiana pompy nie jest konieczna, co dodatkowo potwierdził mechanik ... a miał "zielone światło" żeby robić to co będzie konieczne.



Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zazwyczaj taka cena wychodzi jak albo tani warsztat, albo jeszcze tego nie robił i nie wie ile z tym roboty.
Rafał, wyciągasz pochopnie daleko idące wnioski, SOLID GARAGE to nie jakaś firma "KRZAK", opinię mają bardzo dobrą, a sporo o nich czytałem zanim wstawiłem tam moją foczkę


PPOZDRAWIAM
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GregReg jest offline   Odpowiedź z Cytatem