Temat: [Ogólne] zakup rejestratora jazdy
View Single Post
Stary 09-12-2015, 10:24   #504
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pamiętaj że jak chcesz mieć log gps to musi być na tym czarnym polu na szybie podstawka naklejona i rejon ten musi omiatać wycieraczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szyba w mondeo mk3 (przynajmniej w moim) nie jest metalizowana. Ma tylko ogrzewanie. Nie przeszkadza zatem w sygnale GPS.

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale GoPro to jest GoPro klasa sama dla siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... dałem info bo promocja jest i można mieć GoPro w cenie ryżowego SJ ... na wakacyjne nurkowanie jak znalazł będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tyle, że to jest najniższy model GoPro. Moim zdaniem sporo się tu za markę dopłaca (co wiele testów potwierdziło) i niewiele w zamian dostaje. Za te pieniądze można kupić xiaomi yi ze sporym zestawem akcesoriów bijący na głowę to "bieda GoPro" i dobrze konkurujące z wyższymi modelami.GoPro vs SJ

Temat jednak nie o tym i nie róbmy więcej OT.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To z innej strony:
telefon z minimum 1GB RAM i aplikacja Camonroad.
Zapisuje z prędkością z GPS ( w osobnej ścieżce).
Zaczynałem z Note 1, teraz N2 z dodatkowym yanosikiem w tle i masą innych pierdół.
Filmy max 1080p (i tak optyka aparatu ważniejsza).
Na samsung s3 idzie, myślę że taki samsung s3mini za 120zł też pociągnie (sprawdzę w domu).
Tyle, że obiektyw telefonów nie jest szerokokątny. Rejestrowany obraz będzie sporo węższy. Dodatkowo wiele uchwytów nie pozwala zamontować aparatu bez umieszczania kawałka ramienia w kadrze (zakładając umieszczenie telefonu z obiektywem równoległym do osi jezdni).
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości

Ostatnio edytowane przez kosteg ; 09-12-2015 o 10:36
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem