Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana rozrządu w 1.8TDCI
View Single Post
Stary 09-12-2015, 07:37   #312
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu w 1.8TDCI

Cytat:
Napisał PrimoWwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozrząd dolny Kaseta 212 PLN
nierealne, idę kupować od nich części

Cytat:
Napisał PrimoWwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uszczelka pompy oleju 112 PLN
zamiennik

Cytat:
Napisał PrimoWwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napinacz kasety rozrządu 260 PLN
zamiennik
albo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega rabaty u Forda

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To absolutnie niemożliwe - musiałyby masowo spadać z tira. Albo mają dojście do opcji sam pasek i tylko jego wymieniają (koła żadnego zużycia nie wykazują, a ślizg stary tez się znacznie nie wyciera), stąd tak tanio. Nie wiem - zgaduję.
tez tak uważam.

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli z robocizny odjąć z 250-300 zł i dołożyć do kasety, to wtedy całość ma "ręce i nogi".
no niby ma, ale to wtedy jest praktycznie praca charytatywna.

Bump:
Cytat:
Napisał PrimoWwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no przecież pisałem kilka postów wcześniej, żeby do kwot z faktury się nie przywiązywać, bo umawiałem się na kwotę i ona jest po prostu rozpisania na f-rze tak aby wyszło tyle na ile się umawialiśmy.
jasne ale to i tak wychodzi rewelacyjnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tanio jako całość.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem