View Single Post
Stary 05-12-2015, 21:08   #7
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

@dobo_28
A to szkoda. Moze by to pomoglo Ci zrozumiec, ze niepotrzebnie wprowadzasz na ulice agresje. Tylko dlatego ze Ci sie nie podoba ze ktos jezdzi inaczej niz ty. Zadnej szkody Ci miganiem dlugimi nie wyrzadzil. A jakbys pomyslal to moze bys doszedl do wniosku ze to ty wlasnie mu zajechales droge a jemu zalezalo tylko na plynnosci ruchu do czego mial prawo.
Cytat:
Lubie jak wiem co będzie się działo na drodze będąc o tym informowanym przez innych uczestników drogi. Zachowanie tego kolesia mi się nie spodobało bo według jego rozumowania jak ja śmiem prawidłowo wyprzedzać inne auto bo on rozpędził swoją Renówkę do 140 i musi teraz zwolnić i wali długimi z daleka.
Jesli rozpoczales manewr wyprzedzania i tym samym zmusiles nadjezdzajace z tylu auto do hamowania. to ty wlasnie ty popelniles wykroczenie. A to bez wzgledu na to z jaka predkoscia on jechal. Wiec nie mow nam tu o przyzwoleniu do popelniania wykroczen bo ty ich popelniles duzo wiecej. Co gorsza twoje wykroczenia potencjalnie niosly wieksze ryzyko.

I jeszcze jedno: kierowcy za kierownica nie sa od tego aby wymierzac sprawiedliwosc na drogach. Tylko ktos z kompleksem "malego" blokuje lewy pas i szybszych kierowcow jadac z max dozwolona predkoscia. W szczegolnosci nigdy nie wiesz z jakiego powodu ktos jedzie szybciej.

Edit: poprawilem zdanie zeby nie lamac paragrafu 13.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem