View Single Post
Stary 19-11-2015, 22:21   #20
Mooomin
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-08-2011
Skąd: Biała Podlaska
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2008
Postów: 178
Domyślnie Odp: Mondeo , Focus - szarpanie , dławienie , falowanie obrotów , gaśnięcie - ROZWIĄZ

Chyba nie ma reguły niestety. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Cewka, kable, świece, sprzęgło - pewnie wszystko możliwe. Już przymierzałem się do wymiany całego sprzęgła, ale chyba znalazłem inną przyczynę. Interfejsy podłączane u mechaników nie pokazywały błędów, ale zakupiłem prosty moduł na bluetooth żeby móc co nieco monitorować samemu i o dziwo pokazał mi błąd. Był to czujnik wciśnięcia sprzęgła. Błąd wykasowałem, myślałem, że jakiś przypadkowy, ale powrócił. Zajrzałem więc pod pedał sprzęgła, a ten czujnik dyndał sobie centralnie na kabelku. Kostka się nie rozpięła, ale całość wyskoczyła jakimś cudem ze swojego miejsca i komputer nie rejestrował wciskania sprzęgła. Po włożeniu czujnika i skasowaniu błędu problem, jak na chwilę obecną ustąpił.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zacznij więc może od podłączenia jakiegoś interfejsu i sprawdź czy nie ma błędów. Ten mój nie był sygnalizowany kontrolką, ani nie wyświetlały go zegary w trybie testowym, natomiast był w pamięci i interfejs go pokazał.
Mooomin jest offline   Odpowiedź z Cytatem