Temat: [Focus 2004-2008] Brak kontrolki ładowania akumulatora
View Single Post
Stary 25-10-2015, 07:45   #24
Fazik83
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 23-09-2015
Skąd: Dębica
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,6 100 ps
Rocznik: 2005
Postów: 142
Domyślnie Odp: Brak kontrolki ładowania akumulatora

Nie żebym bronił sprzedającego, bo On dbał o auto - mechanik wymieniający akumulator mógł w ten sposób postąpić... Ciężko teraz dowieźć. Mniejsza o to, teraz nie dojdzie.
Podajcie proszę link do konkretnej diody, która będzie świeciła podobnie jak pozostałe, nie chcę za mocnej ani za słabej a kompletnie nie wiem jakie są tam teraz montowane (pomimo, że miałem je przed oczami - malizny).
Aha, dziś zauważyłem, że jak nacisnę hamulec nożny, to napięcie kształtuje się 14,3-14,4 i tak trzyma przy wciśniętym hamulcu. Natomiast gdy puszczę, rośnie do 14,7-14,9 a czasem zaświeci 15. Mam miernik w aucie razem z termometrem i zegarem w jednym, więc stąd te informacje.

Sprawdzałem na wtyczce PCM kabelki niebieski i szary idące od regulatora i nie są uszkodzone.

Podpiąłem forscana... błędy na zdjęciach, masakra jakaś. Silnik odpala. Ładowanie wg miernika 14,6v mierząc na akumulatorze i 14,3 - 14,4 v w forscan.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Fazik83 ; 27-04-2017 o 05:16
Fazik83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem