View Single Post
Stary 16-10-2015, 13:54   #23
Teisejas
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus Mk3 Turnier
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 337
Domyślnie

Cytat:
Napisał adrianst5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niestety ja mam 2005 rok więc i ten panel klimatronika stary jest. Ciekawe czy da rade z tą nagrzewnicą... eh ;/ mam taki:http://allegro.pl/klimatronik-ford-f...192310573.html
Przy klimatroniku nie ma problemu bo sygnał żądania włączenia nagrzewnicy idzie do GEMa po CAN. Przy manualnych panel musi być w wersji Bx, bo tylko taki ma na płytce microswitch, który włącza się przy ustawieniu temperatury na max i po dedykowanym przewodzie wysyła sygnał do GEMa.
Sprawdź, za to czy masz przewody elektryczne z komory silnika- taki gruby czarny i czerwony, będzie ułożony gdzieś na podłodze przy konsoli centralnej (pewnie są biorąc pod uwagę wersje samochodu i to że masz odpowiednie bezpiczniki). Poza tym poszukaj czy nie masz gdzieś podklejonej wtyczki do sterowania nagrzewnica bo w aucie 2.0 tdci z klimatronikiem jest na to spora szansa.

Ok. Doczytałem kable z komory silnika masz, więc w zasadzie to i tak już z górki. A General Electric Module to ta skrzynka z bezpiecznikami przed nogami pasażera.
__________________
Ford Focus Mk2 1.8 TDCI '05 -> Ford Focus Mk3 1.6 TDCI '11

Ostatnio edytowane przez Teisejas ; 16-10-2015 o 14:23
Teisejas jest offline   Odpowiedź z Cytatem