View Single Post
Stary 07-10-2015, 21:53   #3804
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: Webasto - co uszkodzone?

Cytat:
Napisał wegorz-pwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szanowni,

Niedawno kupiłem Galaxy 2004 1.9 TDI 85KW.
Sprawdzałem kablem podpiętym pod kompa webasto. Była możliwość sprawdzenia 2 danych. Po jednym z testów słychać było wydmuch z rury webasto więc założyłem, że działa i jest sprawne.
Dziś kiedy jest już mały przymrozek odpaliłem samochód, ale webasto nie włączyło się. Czemu???? Czemu się nie załączyło? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co sprawdzać i jak? Czy sam mogę to zrobić? nie mam dostępu do kanału.

Dodam, że wymieniałem wymieniałem ostatnio termostat i póki co samochód po ok 10km łapał 90st.C i trzymał tą temperaturę.

No ale co z tym webasto?

Pomocy
Po co założyłeś nowy temat, kiedy masz już taki na górze, podwieszony?
Pewnie Moderator go wytnie i przekopiuje tam nasze posty.

To tak na początek, ty nie masz webasto tylko dogrzewacz firmy Eberspacher. Webasto to też firma która robi piece typu dogrzewacze i ogrzewania postojowe!

Jaki dokładnie jest rocznik twojego auta? W profilu czytam 2005, to miałbys piec już ten kiepski D5ZF, a jesli 2004 /jak piszesz w poście/ to masz szczęscie, bo w Galaxy jeszcze piwinen być D5WZ.

Ostatnio edytowane przez Stefano ; 07-10-2015 o 22:02
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem