Temat: [Focus 2004-2008] Rozrząd - czy i co wymieniać?
View Single Post
Stary 02-10-2015, 18:49   #71
musiej
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-11-2013
Model: focus
Silnik: 1.6tdci
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu - Ruville

Pięknie to kolega opisał. Nie wiem tylko jak to podpiąć do mojego posta .W żadnym słowie nie wspomniałem ,że Chińczyk nic nie potrafi .Napisałem wyraźnie > Wszystko zależy od tego jak i z czego małe chińskie rączki poskładają elementy pompy < .Wynika z tego jasno ,że jak ma dobry materiał to poskłada dobrą pompę.Wiadomym jest , że jeżeli nie wszystkie to znamienita większość wielkich koncernów motoryzacyjnych produkuje swoje podzespoły w Indochinach i są to podzespoły na pierwszy montaż - ekonomia górą .W prośbie o rozwinięcie tematu chodziło mi przede wszystkim o to jakiego sformułowania kolega użył w stosunku do mnie - totalna niewiedza .Ruszyło mnie to bo akurat na częściach samochodowych się znam i wiem jakiego producenta podzespoły są dobrej jakości , a którego nie.Trzeba może delikatniejszych słów używać w swoich wypowiedziach. Odnośnie części samochodowych faktem jednak jest to, że ze 40% podzespołów sprzedawanych na rynku nie powinno się montować do samochodów - są tak niskiej jakości .Jednak ludzie je kupują ze względu na cenę.Producent na opakowaniu napisze ,że ma jakieś super ISO i spełnia to wszystkie normy na świecie. Wybacz kolego ale tych części nie produkuje Belg czy Polak .Tak więc czy chcesz czy nie ,opinia o małych żółtych rączkach dalej będzie egzystować .
musiej jest offline   Odpowiedź z Cytatem