View Single Post
Stary 25-09-2015, 10:32   #4
gielu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-10-2014
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 29
Domyślnie Odp: Wyświetlanie średniego spalania przez komputer pokładowy - jak włączyć?

Problem usuniety. Gdyby kiedys sie ktos z czyms takim spotkal to podaje rozwiazanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U mnie pomoglo odznaczenie wszystkich opcji majacych w nazwie submenu w HEC -> Configuration -> Page 2 -> HEC (Level2/3).

PS. Ja odznaczylem wszystkie opcje submenu poniewaz nie mam nic wlaczonego ponad stadard ale wiem ze na przyklad po wlaczeniu shift up indicator trzeba zaznaczyc "opcje submenu level 4" wiec jak ktos ma dolozone cos wiecej to kwestia pokombinowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał gielu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,

jestem po wymianie zegarów na poliftowe z małym wyświetlaczem u kolegi Mayaka (wielkie dzięki za sprawną obsługę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i mam pytanie. Czy jest możliwość aby wyświetlacz pokazywał średnie spalanie oraz dystans jaki został do przejechania na pozostałym paliwie?

W tej chwili pokazuje tylko spalanie chwilowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a widziałem fotki w necie na których widniały wskazania o które pytam.

Czy to jest zależne od wersji ROMu w zegarach, czy trzeba włączyć coś elmconfigiem aby te opcje były widoczne?

Pozdrawiam
Gielu
gielu jest offline   Odpowiedź z Cytatem